Môj príbeh

Veronika Čižmárová

Som Veronika

Volám sa Veronika Čižmárová a môžete ma poznať aj pod prezývkou Zážitkárka, nakoľko som v roku 2018 založila svadobnú značku Svadba od Zážitkárov. Som fotografka a kameramanka, milujem cestovanie, espresso a cudzí mi nie je ani marketing.

10

rokov s foťákom

2018

Svadba od Zážitkárov

2019

sony Alpha a ApplE iMaC

láska a vášeň k práci

Technika:

Moja práca si vyžaduje kvalitné fotoaparáty a objektívy. Dôležitý je rovnako aj počítač a spoľahlivý monitor. Preto dôverujem značkám sony a apple. 

Môj
príbeh?

Fotografovanie ma začalo baviť už na základnej škole. Začínala som s kompaktom, ktorý mali rodičia doma. Fotila som kamarátky, rodinu, kvety a prírodu okolo. Rodičia môj koníček podporili a na 15. narodeniny mi kúpili moju prvú zrkadlovku. 

Foťák šiel so mnou všade. Na prechádzky, na rodinné oslavy a tiež so mnou aj veľa precestoval. Počas strednej školy som začala aj s prvými amatérskymi videami a v roku 2016 ma kamarát prehovoril na to, aby som mu natočila jeho svadbu. Odvtedy sa mi počas vysokej školy podarilo v rámci tvorenia marketingových stratégii pre rôzne projekty vytvoriť videá pre SCOOP hand-made italian gelato, Just DONUT. Žilina a participovať na videu pre Kiu Motors s. r. o. Ako druháčka na Fakulte riadenia a informatiky Žilinskej univerzity som si založila živnosť a pustila sa aj do prvých pracovných zákazok.

Začalo to svadbami. S DJ Mike sme sa v roku 2018 rozhodli spojiť svoje sily a vytvorili koncept spojenia hlavných svadobných služieb (foto, video, dj) pod jednu značku s názvom Svadba od Zážitkárov.

Usilovne sme pracovali aj na marketingu značky a veľa sa popritom naučili. Naša kvalita sa postupm času stále zvyšovala a v roku 2019 som sa rozhodla ju ešte viac posunúť kúpou lepšej techniky. Celú Nikon výbavu som predala a investovala do bezrkadiel značky Sony a iMac-u.

Od koníčka
po živobytie