Volám sa Veronika Čižmárová a môžete ma poznať aj pod prezývkou Zážitkárka, nakoľko som v roku 2018 založila svadobnú značku Svadba od Zážitkárov. Moju tvorbu preto tvoria hlavne svadby, ktoré sú mojou veľkou vášňou a radosťou. Keďže fotograf a kameraman sú súčasťou celej svadby a s mladomanželmi strávia väčšinu ich veľkého dňa, aj ja som si popri tejto svojej práci všímala rôzne situácie, či odpovedala mladomanželom na rôzne otázky ohľadom svadby a tak sa moje služby rozšírili aj o svadobné poradenstvo a koordináciu. Fotenie a kamerovanie svadby mi pomáha vnímať každý detail na svadbe a predvídať situácie, s ktorými väčšina mladomanželov ešte nemá skúsenosť. Preto mnoho mladomanželov čoraz viac vyhľadáva svadobných koordinátorov a teším sa, že medzi nich patrím aj ja.

Fotografovanie ma začalo baviť už na základnej škole. Začínala som s kompaktom, ktorý mali rodičia doma. Fotila som kamarátky, rodinu, kvety a prírodu okolo. Rodičia môj koníček podporili a na 15. narodeniny mi kúpili moju prvú zrkadlovku. Foťák šiel so mnou všade. Na prechádzky, na rodinné oslavy a tiež so mnou aj veľa precestoval.

Počas strednej školy som začala aj s prvými amatérskymi videami a v roku 2016 ma kamarát prehovoril na to, aby som mu natočila jeho svadbu. Odvtedy sa mi počas vysokej školy podarilo participovať na videu pre Kiu Motors s. r. o., SCOOP hand-made italian gelato a nadviazala som spoluprácu so STING Reality s. r. o.

Charakterizovala by som sa prívlastkami ako optimista a minimalista vyhľadávajúci hyggeling chvíle. Mimo svadobnej sezóny hlavne cestujem a počas ciest ako freelancer pracujem na rôznych komerčných projektoch, píšem svoj cestovateľský blog Zážitkárstvo a keď som na Slovensku, fotím páry, tehotenské fotky, detičky, rodinné portréty a osobné portréty. Budem rada, keď si moju tvorbu pozriete a ešte radšej, ak Vás osloví. Najradšej však budem, ak Vás osloví natoľko, že ma kontaktujete, aby sme spoločne vytvorili niečo zážitkové! Teším sa na možnú spoluprácu!