Volám sa Veronika Čižmárová a môžete ma poznať aj pod prezývkou Zážitkárka, nakoľko som v roku 2018 založila svadobnú značku Svadba od Zážitkárov. Moju tvorbu preto tvoria hlavne svadby, ktoré sú mojou veľkou vášňou a radosťou.

Fotografovanie ma začalo baviť už na základnej škole. Začínala som s kompaktom, ktorý mali rodičia doma. Fotila som kamarátky, rodinu, kvety a prírodu okolo. Rodičia môj koníček podporili a na 15. narodeniny mi kúpili moju prvú zrkadlovku. Foťák šiel so mnou všade. Na prechádzky, na rodinné oslavy a tiež so mnou aj veľa precestoval.

Počas strednej školy som začala aj s prvými amatérskymi videami a v roku 2016 ma kamarát prehovoril na to, aby som mu natočila jeho svadbu. Odvtedy sa mi počas vysokej školy podarilo participovať na videu pre Kiu Motors s. r. o., SCOOP hand-made italian gelato, Just DONUT. Žilina a tiež som fotila a točila aj pre STING Reality s. r. o.


Charakterizovala by som sa prívlastkami ako optimistka a minimalistka vyhľadávajúca hyggeling chvíle. Mimo svadobnej sezóny hlavne a rada cestujem. Už od detstva som vedela, že si chcem pofotiť celý svet!


Pracujem tiež na rôznych komerčných projektoch, fotím páry, tehotenské fotky, detičky, rodinné portréty a osobné portréty. Budem rada, keď si moju tvorbu pozriete a ešte radšej, ak Vás osloví. Najradšej však budem, ak Vás osloví natoľko, že ma kontaktujete, aby sme spoločne vytvorili niečo zážitkové! Teším sa na možnú spoluprácu!

navštív našu webstránku

www.svadbaodzazitkarov.sk