Referencie

Ďakujem všetkým klientom za dôveru a ich povzbudivú spätnú väzbu.

Recenzie si môžete prečítať aj na mojej FB stránke Verproduction alebo Svadba od Zážitkárov.

Ďakujeme za krásne fotky, z ktorých som si absolútne nedokázala vybrať len pár, pretože boli krásne zachytené a tak mi manžel musel odsúhlasiť zopár naviac. Ďakujeme ešte raz snáď sme neboli naposledy.
Mery M.
Vianočné fotenie 2020
Veľmi pekne ďakujeme za vytorenie krásnych produktových a biznis fotografií a videí pre našu firmu Fresh & Roll. Odporúčame Veroniku.
Fresh & Roll
Produktové fotky a videá
Veronike ďakujeme za najkrajšie svadobné fotky a portréty a celkovo za prístup, komunikáciu a profesionalitu. Nemohli sme nájsť lepšieho profesionála pre tak dôležitý deň v našom živote. Veľmi ju odporúčam a sama by som ju neváhala osloviť ohľadom ďalších foto služieb.
Karolínka B.
Svadba 2020
Veronika, ďakujeme za krásne vianočné fotky, sú božské a vždy ich radi pozeráme. Dúfam, že tento rok si to zopakujem.
Hanka K.
Vianočné fotenie 2019
Veronika mi spravila tie najkrajšie fotky na moje koláčiky. Len ľutujem, že som si ich pozrela večer nakoľko som nemohla zaspať od úžasu, ako dokonale zachytila detaily. Skutočne ju odporúčam, je veľmi príjemná a jej práca je kvalitná a precízna. Pevne verím, že to nie je posledná spolupráca s Veronikou.
Peťa K.
Produktové fotky
Nádherné svadobné portréty, vydarené momentky počas celého svadobného dňa iba vďaka Veronike a celému tímu Svadba od Zážitkárov. Ďakujeme za profesionalitu a vytvorenie krásnych spomienok na náš svadobný deň.
Zuzka H.
Svadba 2019
Maximálne spokojní s prístupom a výslednými foto. Veroniku odporúčame.
Nika T.
Vianočné fotenie 2020
Aj napriek aktuálnej ,,korone-situácii" sme sa rozhodli uskutočniť našu svadbu v pôvodnom termíne. Z uvedeného preto vyplynulo zrušiť veľa vecí a takisto aj hudbu - to nám bolo veľmi ľúto, pretože sme sa tešili na super párty, ktorú by pripravil Dj Mike. Boli sme radi, že nám z toho všetkého ostala aspoň fotografka. I keď sme sa nikdy predtým nevideli, musím povedať, že to je veľmi milá, priateľská a ľudská bytosť a hneď pri prvom stretnutí mi spadol kameň zo srdca. Jej prítomnosť nám dodala menej stresu a naopak viac energie do pomerne náročného dňa. Samotné fotenie svadobných portrétov sme si neskutočne užili - a to sme nemali s fotením žiadne skúsenosti! Čo sa týka fotiek - sme NADMIERU spokojní - či už s balením alebo so samotnými fotkami. Veronika veľmi pekne ďakujeme za celý náš svadobný deň.
Nika M.
Svadba 2020
Portrétové fotenie som si skutočne užil. Ďakujem za množstvo krásnych a profesionálnych záberov. Odporúčam šikovnú a nadanú fotografku
Martin L.
Portrétové fotenie